Σχολικό Ημερολόγιο

Δεκέμβριος 2019
Δ Τ Τ Π Π Σ Κ
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
Νοέμβριος,
2019
Νοέμβριος 2019
Δευ Τρί Τετ Πέμ Παρ Σάβ Κυρ
28 29 30 31 1 Friday, 1 Nov 2019 2 Saturday, 2 Nov 2019 3 Sunday, 3 Nov 2019
4 Monday, 4 Nov 2019 5 Tuesday, 5 Nov 2019 6 Wednesday, 6 Nov 2019 7 Thursday, 7 Nov 2019 8 Friday, 8 Nov 2019 9 Saturday, 9 Nov 2019 10 Sunday, 10 Nov 2019
11 Monday, 11 Nov 2019 12 Tuesday, 12 Nov 2019 13 Wednesday, 13 Nov 2019 14 Thursday, 14 Nov 2019 15 Friday, 15 Nov 2019 16 Saturday, 16 Nov 2019 17 Sunday, 17 Nov 2019
18 Monday, 18 Nov 2019 19 Tuesday, 19 Nov 2019 20 Wednesday, 20 Nov 2019 21 Thursday, 21 Nov 2019 22 Friday, 22 Nov 2019 23 Saturday, 23 Nov 2019 24 Sunday, 24 Nov 2019
25 Monday, 25 Nov 2019 26 Tuesday, 26 Nov 2019 27 Wednesday, 27 Nov 2019 28 Thursday, 28 Nov 2019 29 Friday, 29 Nov 2019 30 Saturday, 30 Nov 2019 1

Λίστα όλων των σχολικών εορτών του σχολείου μας

Λίστα των επικείμενων συναντήσεων γονέων

Λίστα των εκδρομών που συμμετέχει το σχολείο μας.

Εμφάνιση εκδηλώσεων από όλες τις κατηγορίες


Το σχολείο μας προτείνει...

Σύνδεση